«Правила пожежної безпеки для дітей»

Осінні канікули – це пора, на яку очікує кожен школяр, адже це перша можливість відпочити у навчальному році, їх слід провести цікаво й корисно, не просиджуючи усі канікули перед телевізором чи комп’ютером.

Саме тому, учні 2-А класу поговорили  про необхідність дотримання правил техніки безпеки та поведінки аби уникнути травмування!

З метою формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, підвищення поінформованості про негативні наслідки пожеж із другокласниками проведено виховну справу «Пожежна безпека. Причини виникнення пожеж». Діти переглянули відеоролик «Правила пожежної безпеки для дітей». Під час гри-квесту «Пожежна безпека» перетворилися на маленьких пожежників – рятувальників, боролися з пожежею, врятували дівчинку та маленького хлопчика, закріпили правила пожежної безпеки.

Бажаю всім мирних та безпечних канікул, гарного відпочинку, чарівного настрою та чудових осінніх днів!

Класний керівник: Горбатюк Г.О.