Відбулося засідання Методичної ради

Відповідно плану роботи Новоселицького ліцею №1 наприкінці жовтня 2023 року відбулося чергове засідання Методичної ради школи під час якого розглядався ряд важливих питань, а саме:

1.Аналіз результативності здобувачів освіти під час НМТ.

2.Організація та проведення шкільного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

3.Організація науково-дослідницької роботи  учнів, вступ ліцеїстів до БМАНУМ.

4.Здійснення самоаналізу професійних компетентностей педагогічними працівниками з метою визначення (корекції) траєкторії професійного розвитку.

5.Психологічна підготовка здобувачів освіти до повернення одного з батьків із зони бойових дій.

6.Розгляд та погодження методичних розробок вчителів школи, методичних рекомендацій.

Під час обговорень членами Методичної ради відповідно розглянутих питань були прийняті  методичні рекомендації щодо організації якісного освітнього процесу та подальшої роботи в методичному напрямку.

Голова Методичної ради    Яна Дисар