Квест-гра «Подорож зі світлофором Моргайком»

Перший навчальний тиждень після канікул в Новоселицькому ліцеї №1 був присвячений безпеці дорожнього руху. Для учнів 1-Б класу було проведено квест-гру на тему: «Подорож зі світлофором Моргайком».

Першокласники познайомилися з помічником і другом світлофором Моргайко, який розповів у відеоролику дітям історію виникнення ПДР та переглянули навчальний мультфільм з Тітонькою Совою. Діти уважно послухали і повторили правила безпечного переходу вулиці. А під час квест – гри «Ми –безпечні пішоходи», учні навчилися користуватися цими правилами в різних умовах як водії, так і пішоходи. Визначали допоміжні дорожні знаки, створювали світлофор з цеглинок LEGO, сформували звичку не порушувати правила дорожнього руху під час вікторини «Так чи ні» та виховували відповідальність за своє життя та життя навколишніх людей.

Наприкінці виховної справи учні собі на згадку намалювали нашого друга світлофора. Дітям було пізнавально, корисно, весело і цікаво.

Класний керівник 1-Б класу: Оксана Сірякова