Мій друг-безпечний рух

Безпека на дорозі, знання правил пішохода та пасажира- одна з головних запорук збереження життя і здоров’я дітей . Тому постійне повторення і нагадування цих правил є головним завданням  протягом всього навчання  учнів у школі.

З метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого травматизму, в рамках проведення тижня «Безпеки дорожнього руху» ,  у  3-Б  класі провели    інформаційно-розважальну  гру «Мій друг-безпечний рух».

Третьокласники  переглянули відео «Безпека руху – запорука життя і здоров’я».  Також   провели  цікаву вікторину з Правил дорожнього руху. Виконували цікаві завдання,   розгадували ребуси, відгадували загадки,  малювали плакати.  У  цікавій  формі  закріпили Правила дорожнього руху

Школярі дізналися ,як і чому  потрібно  дотримуватись правил безпечної  поведінки на дорозі ,щоб не трапилося  біди та пообіцяли завжди дотримуватися правил дорожнього руху.

Класний  керівник  3-Б класу : Людмила  Кодряну