Великі нації пишуть свою автобіографію

у трьох книгах – у книзі слів, у книзі справ

і в книзі мистецтва,

але лише остання заслуговує повної довіри.

Дж.Рескін, англійський письменник, художник, теоретик мистецтва

Цими словами видатного англійського письменника Джона Рескіна розпочалась виховна справа у 7-А класі Новоселицького ліцею №1, яка відбулась 7 листопада в межах тижня естетичного виховання. Заняття проходило з елементами віртуальної  подорожі «… Видатними музеями світу…», де учні мали змогу подорожувати музеєм Ван Гога, здійснили екскурсію театром-музеєм Сальвадора Далі, завершили мандрівку  віртуальними музеями просто неба України. Метою заняття було ознайомити учнів із відомими музеями світу; вчити аналізувати та інтерпретувати художній зміст творів, знаходити додаткові джерела для мистецької самоосвіти; прищеплювати любов до мистецтва; розвивати естетичний смак, розширювати ерудицію. Учні заздалегідь  підготували цікаві розповіді про музеї, картини та історичні постаті. Зокрема, Дячук Юлія розповіла про музей під відкритим небом, музей народної архітектури та побуту  “Середньої Наддніпрянщини” та “Шевченківський гай” та резиденцію Богдана Хмельницького. Бедяк Ганна підготувала розповідь про музей Ван Гога, продемонструвала декілька картин художника та розповіла про нього цікаву інформацію. Карапчієвська Анна підготувала цікаві факти про театр-музей Сальвадора Далі.

Діти гарно провели час та дізналися багато цікавої інформації, оскільки розвиток естетичного виховання викликав у дітей хвилювання, радість, захоплення, зацікавленість, прагнення творити прекрасне.

Класний керівник 7-А класу Лютик Людмила Павлівна