Любіть своїх дітей
Учіть любові світ пізнати
Та у Всесвітній день дитини
Навчіться їх не ображати.

20 листопада в усному світі щорічно відзначають Всесвітній день дитини. За даними ООН щороку помирає 11 мільйонів дітей, не досягнувши 5 річного дня народження, ще десятки залишаються фізично чи розумово хворими. Це і хвороби, наслідки злиднів, насильство, війна. То ж цей день покликаний ще раз привернути увагу суспільства до проблем захисту дітей та розвитку середовища, дружнього по відношенню до малечі в усьому світі. Діти – наше майбутнє. Хто як не ми, дорослі, будемо любити їх, готувати до складного життя, бути вірними помічниками.
З учнями 4 класів Новоселицького ліцею #1 проведено квест-подорож «Ми кмітливі та веселі». Мандрували станціями: Кмітлива, Юридична, Танцювальна, Казкова. Розгадували кросворд, шукали героїв казок, згадували про права та обовʼязки, танцювали улюбленці танці. Одним словом, цікаво пройшли всі маршрути завдань. Учні відчули себе впевненими і радісними. Нехай усі діти планети будуть здорові та щасливі

Класні керівники: Світлана Волканеско, Валерія Гуцуляк