УЧНІ ЛІЦЕЮ УСПІШНО ПРОЙШЛИ ДІАГНОСТУВАННЯ З ВИЯВЛЕННЯ ОСВІТНІХ ВТРАТ

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Чернівецької ОВА від 29.09.2023 №01-34/2077 «Про проведення онлайн-тестування» здобувачі освіти 6-В та 9-В класів Новоселицького ліцею №1 взяли участь у моніторинговому дослідженні залишкових результатів навчання та потреби в подоланні у закладах освіти області освітніх втрат (недосягнення окремих результатів через відсутність або обмеження доступу до навчання) та освітніх розривів (різниця в рівні результатів навчання між різними групами школярів, зумовлену сталими факторами), викликаних сучасними викликами та повномасштабним російським вторгненням у форматі онлайн-тестування з математики та української мови у 6-х (залишкові знання за 5 клас) та 9-х (залишкові знання за 8 клас) класах.

Онлайн-тестування проводилося протягом 15-24 листопада. Результати діагностування показали гарний рівень підготовки учнів. Так, з української мови  учні 6-В (Ірина Гречана) класу склали тестування із середнім результатом 10,2 бали, учні 9-В (вчитель Уляна Житарюк) – із середнім результатом 8,8 балів. З математики (вчитель Аліна Ковдриш) учні 6-В склали тест із середнім результатом 9,5 балів, учні 9-В класу – 8,8 балів.

Вітаємо здобувачів освіти та їх педагогів із гарними результатами!