“День домашніх тварин”

“День домашніх тварин” — це святкування, приурочене до вшанування і підтримки тварин, які живуть поруч з людьми у домашніх умовах..

У деяких місцях люди можуть організовувати благодійні заходи, волонтерські акції, просвітницькі кампанії або інші заходи, спрямовані на підвищення уваги до добробуту та прав тварин, які живуть у домашніх умовах.

Учні 4-Б класу відсвяткували цей день. Діти розповіли про своїх улюбленців, намалювали їх, розповіли як проведуть сьогоднішній день із ними. Також передивилися презентацію та поговорили про волонтерство та благодійність.

Якщо ви хочете вшанувати своїх домашніх улюбленців, можна відзначити цей день простою увагою до них: годуванням улюбленою стравою, прогулянкою або грою разом.

Гуцуляк Валерія