Зараз залишається актуальним питання для молодших школярів, як вирішити конфлікти.
Для учнів 4 класів Новоселицького ліцею #1 було організовано групове заняття «Вчимося розвʼязувати конфлікти». З метою навчитися критично оцінювати причини зародження конфліктів, аналізувати шляхи подолання неприємних ситуацій, способи виходу, формувати навички ефективної комунікації, вчитися вести діалог виховувати в дусі толерантного ставлення до протилежних думок.
Соціальний педагог Кочервей Крістіна Валеріївна ознайомила дітей з поняттям конфлікт, толерантність, переговори, консенсус, компроміс.
Конфлікт – частина стосунків, коли люди спілкуються між собою, разом навчаються або працюють. Люди по-різному розуміють, що є важливим чи правильним. Їхні інтереси можуть не збігатися. Кожному треба навчитися мирно розвʼязувати конфлікти.
Провела з учнями ігри «Подаруй усмішку», «Допоможи другу», «Хто правий».
Діти жваво спілкувалися і задавали питання, розігрували різні ситуації. Дійшли до висновку, треба вчитись жити без конфліктів або вирішувати мирно і спокійно.
Класні керівники: Світлана Волканеско, Валерія Гуцуляк