Тиждень правового виховання

10 грудня  1948 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини, 75-тиріччя якої світ має нагоду вшановувати. У рамках відзначення цієї події з метою формування в учнів основ знань про права і свободи людини в нашій державі; розуміння і сприйняття учнями таких цінностей, як справедливість, рівність, свобода, демократія; усвідомлення учнями глибинного змісту та суті прав людини, їх моральної зумовленості, взаємозв’язку з етичними, політичними та культурними нормами суспільства; утвердження у школярів переконань у потребі дотримання юридичних обов’язків як важливої умови безконфліктного співіснування людей, подолання соціальної пасивності та інертності в Новоселицькому ліцеї №1 стартував тиждень правового виховання. Учні зустрілись з представниками поліції та ювенальної превенції, які розповіли про кримінальну відповідальність та небезпеку для підлітків в мережі інтернет. Виховні справи “Право і закон”, “Відповідальність починається з мене” були проведені для старшокласників. У рамках проєкту «З Україною в серці» відбувся рейтинговий конкурс відеороликів “Я маю право…”, де учні 9-11 класів мали змогу проявити свою обізнаність та креативність. Проведені заходи дали можливість учням сприйняти права людини як реальну площину буття, усвідомити, що права не будуть розвиватись без їхньої активної участі.

Класні керівники 9-х класів:

Ковдриш А.М., Обершт С.С., Житарюк У.В.