Пийте чай не тільки з друзями, а й із задоволенням…

Чай – напій, що має багатовікову історію. Не дивно, що він має і власне свято. «Міжнародний день чаю» –  неофіційне свято, яке відзначають щорічно 15 грудня з ініціативи Центру освіти та спілкування.

Як було відкрито чай, та як цей напій потрапив із країн Сходу на Захід і завоював Європу та інші країни; які бувають види чаїв та як правильно заварювати та пити цей напій. Саме ці питання обговорювали учні 6-А класу Новоселицького ліцею №1 під час виховного вікенду «За філіжанкою чаю».

Класний керівник ознайомила дітей з історією походження чаю, традиціями чаювання різних народів. На заключення шестикласники ознайомилися із правилами приготування та пиття напою.

А завершився захід смачною чайною церемонією.

Вибирайте чай відповідно до сезону, настрою і особистих уподобань. Пийте чай, та будьте здорові!

Наталія Підлісна – класний керівник 6-А класу