«Чай підсилює дух, пом’якшує серце, видаляє втому, полегшує і освіжає тіло».

Люди відкрили чай близько п’яти тисяч років тому. Принаймні перші документи зі згадкою цього напою датуються саме цим часом. Для того, щоб розширити знання про історію походження чаю, особливості приготування, культуру чаювання  у 6-Б класі 15 грудня відбулася церемонія чаювання. Діти дуже зацікавилися, адже все було досить незвично. Саме цього дня відзначається щорічно «День чаю». Це чаювання дуже об’єднало дітей. Відбулася невимушена розмова про те, що таке чай, різновиди, користь, про сімейні традиції. Пожвавив нашу церемонію відеоролик «Міжнародний день чаю». Це була онлайн мандрівка у світ чаю, у країни де вирощується ця цілюща рослина.

Сьогодні чай – найпопулярніший напій у світі. У багатьох країнах по всьому світу існують унікальні багатовікові чайні традиції.

Класний керівник                     Валентина Гушила