«Родинне чаювання»

Хто не любить чай…Всесвітній день чаю – це відмінна нагода привернути увагу до цього напою, вивчити його історію, культурні особливості та медичну користь. У цей день проводяться різноманітні заходи: від дегустацій чаю до освітніх заходів, майстер-класів з правильного заварювання чаю та його супровідних страв, лекцій з культурного значення чаю у різних країнах. Учні 6-В класу Новоселицького ліцею №1 теж вирішили відзначити цей день у тісному родинному колі за улюбленою чашкою з ароматним напоєм. А скільки цікавого дізналися про історію та походження чаю, про вплив чаю на культуру різних країн, про різноманіття чаєвих напоїв та їх лікарські, смакові особливості і також про традиції, пов’язані з чаєм у світі. Відбулась і дискусія «Який чай найсмачніший?», обмінюючись думками, діти відчули багатогранність світу чаю та його величезне значення в різних культурах.

Стилізований виховний захід «Родинне чаювання» залишиться в пам’яті шестикласників надовго, адже чаювання  сприяло не лише популяризації напою, а й створило можливість об’єднати учнів навколо спільного інтересу, сприяло обміну знаннями та враженнями.

Яна Дисар, класний керівник 6-В класу