УЛЯНА ЖИТАРЮК УСПІШНО ПРОЙШЛА СЕРТИФІКАЦІЮ!

Сертифікація педагогічних працівників – це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи.

Метою сертифікації є виявлення та стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

Щиро вітаємо Уляну ЖИТАРЮК, вчительку української мови та літератури Новоселицького ліцею №1 із успішним проходженням сертифікації!

​​​​​​​Нехай кожен успіх будь-якого з учнів буде гордістю для Вашого серця, нехай кожен урок, даний Вами, дарує дітям не тільки знання і вміння міркувати, але і віру в хороше, надію на краще, різнокольорові мрії та силу прагнення до них! Пишаємося Вами!