ОБЕРЕЖНО, ТОНКА КРИГА!

З приходом холодної пори року гостро постає питання стосовно дотримання правил поведінки на водних об’єктах в зимовий період.
На превеликий жаль, щороку на льоду гине чимало людей: насамперед, рибалок, просто дорослих та дітей. Йдучи на зимову водойму, кожному потрібно бути вкрай обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на льоду, щоб не наражати на небезпеку себе й оточуючих.

Саме тому у 8-Б класі відбулась виховна справа на тему: «Правила безпечної поведінки на водних об’єктах у зимовий період». Діти мали згоду під час круглого столу обговорити в групах та презентувати  основні правила й необхідні дії у випадку небезпечної ситуації, попередження відморожень, надання першої допомоги при обмороженні, як одягатись у холодну пору року.

Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Діти показали достатній рівень знань з правил безпеки життєдіяльності на водних об’єктах у зимовий період.

Веселої та безпечної усім зими!

Класний керівник 8-Б класу:  Одажіу Р.Г,