Правила поведінки з електроприладами

З метою формування в учнів уявлення про електричні прилади, електричний струм, уміння безпечно поводитися з електроприладами, в 2-Б класі пройшла виховна справа «Правила поведінки з електроприладами».

Школярі переглянули та обговорили відеоролик « Правила безпеки при користуванні електроприладами». Діти розказували, якою побутовою технікою їм дозволено користуватися вдома; ознайомилися з небезпечними ситуаціями, які можуть виникнути в квартирі чи будинку; вчилися вибирати місця для безпечних ігор та розваг; обговорювали як можна організовувати своє дозвілля.

Другокласники дійшли висновку, що у разі порушення елементарних правил техніки безпеки наші помічники можуть перетворитися на ворогів, призвести до виникнення пожеж та травмування.

Класний керівник Ірина Чебан