Обережно вогонь!

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, який пройшов у 3-Б класі ,  було  проведено   виховну справу   «Пожежна безпека. Причини виникнення  пожеж»,основною метою якої  було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; поглибити знання  про поняття пожежа, про причини виникнення  та засоби пожежогасіння.

Учні дізналися про роль вогню в житті людини, про найпоширеніші причини  виникнення пожежі.

Переглянувши відеоролики «З чого починається безпека» та мультфільм«Казка про вогняну іскринку», діти дізналися про те, що може означати безпека та як уникнути пожежі.Також провели  конкурс малюнків -плакатів « Небезпека від вогню» .

Результатом виховної  справи  стало усвідомлення того, що небезпеку легше попередити, запобігти, ніж її ліквідувати та боротися з нею, адже вогонь помилок не вибачає.

Класний  керівник  3-Б  класу:  Людмила Кодряну