Обережно! Незнайомець!

В рамках виховного тижня для учнів 1-Б класу разом із соціальним педагогом Кочервей К.В. було проведено виховну справу на тему: «Обережно! Незнайомець!»

Метою якої було: ознайомлення дітей з основними правилами особистої безпеки при зустрічі з незнайомими людьми у ліфті, під’їзді, на вулиці; формування навички правильної поведінки, коли дзвонять у двері; розвиток здатності орієнтуватися в складних ситуаціях, реально оцінювати небезпеку; виховання сміливості, спостережливості, винахідливості.

Разом учні переглянули відеоролик та мультфільм про безпечну поведінку з незнайомими людьми. Згадали уривки з казок , в яких головні герої не слухались порад дорослих і наражали себе на небезпеку, нехтуючи правилами.

Наприкінці заняття разом з учнями розробили «Правила з «НЕ» ( не розмовляти з незнайомцями, не гуляти до настання темряви тощо) та розіграли різні ситуації і  діалог з незнайомцем, які могли б трапитися з ними в реальному житті.

Класний керівник 1-Б класу: Оксана Сірякова

#РазомПереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #Новоселицький_ліцей_1

В Новоселицькому ліцей √1 проходить I етап, щодо відбору учнів до ІІ етапу наймасштабнішого спортивного проєкту для школярів – «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», під єдиним гаслом: “Разом переможемо!”

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – це чудова можливість проявити себе, свої навички та вміння в рамках найкрутіших спортивних шкільних змагань.

«Обережно! Незнайомці!»

Торгівля людьми – це ганебне явище сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – це ефективний інструмент протидії цьому явищу.

Тому щоб привернути увагу, розповісти про ризики,  на які наражаються учні, у 1-А класі було проведено виховну справу «Обережно! Незнайомці!», під час якої дітки обговорили основні правила поведінки з незнайомими людьми, прослухали казку «Небезпечний дім» і обговорили неправильну поведінку головної героїні Світланки, а також переглянули відеоролик «Корисні підказки. Місія «Незнайомці»»

Класний керівник                                    Крістіна КОЧЕРВЕЙ