Обережно! Незнайомець!

В рамках виховного тижня для учнів 1-Б класу разом із соціальним педагогом Кочервей К.В. було проведено виховну справу на тему: «Обережно! Незнайомець!»

Метою якої було: ознайомлення дітей з основними правилами особистої безпеки при зустрічі з незнайомими людьми у ліфті, під’їзді, на вулиці; формування навички правильної поведінки, коли дзвонять у двері; розвиток здатності орієнтуватися в складних ситуаціях, реально оцінювати небезпеку; виховання сміливості, спостережливості, винахідливості.

Разом учні переглянули відеоролик та мультфільм про безпечну поведінку з незнайомими людьми. Згадали уривки з казок , в яких головні герої не слухались порад дорослих і наражали себе на небезпеку, нехтуючи правилами.

Наприкінці заняття разом з учнями розробили «Правила з «НЕ» ( не розмовляти з незнайомцями, не гуляти до настання темряви тощо) та розіграли різні ситуації і  діалог з незнайомцем, які могли б трапитися з ними в реальному житті.

Класний керівник 1-Б класу: Оксана Сірякова