“Перший космонавт незалежної України – історія успіху Леоніда Костянтиновича Каденюка”

Метою заходу було ознайомлення учнів із життєвим та професійним шляхом Леоніда Каденюка, першого космонавта незалежної України, та висвітлення його внеску у розвиток космічної програми.

Почали захід з біографії Леоніда Каденюка: ранні роки, освіта, служба в авіації та вибір космонавтського шляху. Далі обговорили польоти у космос: детальний опис місії та досягнень Каденюка під час перебування в космічному просторі. Безумовно Л. Каденюк зробив вагомий внесок у розвиток національної космічної програми та підвищення престижу України у світі.

Цей захід був спрямований на виховання патріотизму, розширення знань учнів про внесок українців у космічні дослідження та стимулювання їхнього зацікавлення у галузі науки та космонавтики.

Класний керівник                                 Блейбер С.О.

”Народився щоб прославити Україну!”

На початку 20-го століття існувало безліч мрій про підкорення космосу, і вже в середині століття люди розпочали власне освоєння космічного простору. Народження Леоніда Каденюка визначило не лише його власну космічну кар’єру, але й зробило величезний внесок у розвиток української та світової космонавтики. Леонід Костянтинович Каденюк став першим підкорювачем космосу за часів незалежної України. До Дня народження космонавта учні 6-В класу разом з класним керівником Яною Дисар провели виховну справу ”Народився щоб прославити Україну!”. Метою заходу було ознайомити учнів зі славетними постатями України на прикладі життя та діяльності першого космонавта Леоніда Каденюка, розвивати інтерес до історії держави та її яскравих представників, виховувати почуття патріотизму, національної гордості. Детальніше “”Народився щоб прославити Україну!””