“Перший космонавт незалежної України – історія успіху Леоніда Костянтиновича Каденюка”

Метою заходу було ознайомлення учнів із життєвим та професійним шляхом Леоніда Каденюка, першого космонавта незалежної України, та висвітлення його внеску у розвиток космічної програми.

Почали захід з біографії Леоніда Каденюка: ранні роки, освіта, служба в авіації та вибір космонавтського шляху. Далі обговорили польоти у космос: детальний опис місії та досягнень Каденюка під час перебування в космічному просторі. Безумовно Л. Каденюк зробив вагомий внесок у розвиток національної космічної програми та підвищення престижу України у світі.

Цей захід був спрямований на виховання патріотизму, розширення знань учнів про внесок українців у космічні дослідження та стимулювання їхнього зацікавлення у галузі науки та космонавтики.

Класний керівник                                 Блейбер С.О.