Понад Крутами – вічність у сурми сурмить!

Історія знає багато жертв в ім’я ідеї, але аналогічної Крутам не було. А що було тут, під Крутами? Хто були ті юні завзятці? Чи вірили вони у свої сили? Чого прагнули гімназисти та молоді студенти, що не визнавали війни і смертної кари, засуджували будь-яке насильство, а тим більше вбивство? Саме на ці питання шукали відповіді учні 9-А класу під час інформаційного дайджесту «Герої Крут: пам’ять через віки».

Діти послухали історичну інформаційну довідку про маленьку станцію на Чернігівщині, поринули в події 29 січня 1918 року, а також переглянули та обговорили фрагменти історичного фільму-екшну 2018 року «Крути. 1918».

Подібні заходи виховують риси свідомого громадянина України, зміцнюють почуття патріотизму та відповідальності.

Пресцентр 9-А класу