#вихованняБуковини2024 #НПВБуковини2024 #СоборнаУкраїна_НезламнаНація

Тридцять мучнів українців,

Славних, молодих…»

Павло Тичина

Бій під Крутами відбувся 29 або 30 січня 1918 року біля залізничної станції Крути, за 130 кілометрів на північний схід від Києва. Бій між українцями та більшовиками тривав близько шести годин. Полк українців складався з студентів та учнів. У бою загинули від 70 до 100 бійців з українського боку, а ще тридцять полонених хлопців жорстоко розстріляли більшовики.

Українці затримали росіян на чотири дні, що дало змогу укласти Берестейський мирний договір, який означав міжнародне визнання незалежності УНР.

Виховну справу на тему «Крути – символ українського патріотизму» у 8-А класі провів вчитель історії Горбатюк В.Т. спільно з класним керівником Андрицькою Ю.Р. Метою уроку було ознайомити учнів з подіями 29 січня 1918 року, виховати патріотичне свідоме покоління українців.

Андрицька Ю.Р.

Горбатюк В.Т.