Безпечний інтернет

З 7 лютого 2020 року в Україні та світі почали відзначати День безпечного інтернету. З нагоди цієї дати було проведено інформаційну бесіду у 3 – А класі Новоселицького ліцею № 1.

Питання безпеки в інтернеті було завжди актуальним, а зараз особливо маємо бути пильними. Важливо аналізувати інформацію, яку ти отримав. Перевірити її правдивість, а не вірити на слово. В цьому переконалися учні переглянувши презентацію «Безпечне користування інтернетом». Визначили пам’ятку – 10 правил в інтернеті. Обговорили різні ситуації, знайомства з онлайн-друзями. Запам’ятали три важливі рекомендації: захисти свій комп’ютер, захисти себе в онлайні, дотримуйся правил в інтернеті.

Безконтрольний доступ до інтернету може мати негативні наслідки для дітей. Про це часто говорили в школі. Про це мають знати батьки, а також слідкувати, пояснювати та допомагати дітям розбиратися в складних ситуаціях та поведінці в інтернеті.

Класний керівник: С.І. Волканеско