Всесвітній день авіації та космонавтики

12 квітня все людство відмічає Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято з’явилось на честь першого польоту у космос людини і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань.

Ось і учні 4-А класу долучилися до відзначення цього дня. З школярами було проведено виховну справу «Всесвітній день авіації та космонавтики». Під час якої учні розгадували космічні загадки та розшукували тематичні слова у філворді «Сонце і планети».

Також діти взяли участь у Космічній вікторині та вікторині «Що ми знаємо про Сонячну систему?», де мали змогу скористатися раніше здобутими знаннями, а також дізнатися багато нового.

У цей знаменний день варто пам’ятати, що можливості нашого пізнання не обмежені, і за наявності наполегливої праці та терпіння ми можемо здолати будь-які перешкоди.

Класний керівник                                    Кочервей К.В.