12 квітня – Всесвітній день космонавтики

Коли ми до кінця вивчимо космос,

виявиться, що, будучи тут, на землі,

ми вже були у небі.

12 квітня все людство відзначає Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято встановлено на честь першого польоту в космос людини, тим самим воно підкреслює нестримну жагу людства до пізнання нових знань.

В цей день для учнів 4-Б класу було проведено виховну справу онлайн, метою якої було: познайомитись з історією святкування Всесвітнього дня авіації і космонавтики; пригадати перший політ собачок Білки і Стрілки, Ю. Гагаріна та біографію першого космонавта України – Леоніда Каденюка та інших льотчиків і конструкторів; розвивати творчі здібності, мислення, знання про космос та фізичні основи польоту; прививати цікавість до пізнання та вивчення космічних просторів.

Учні переглянули відеоролик «Нескінченні дороги Всесвіту» про перший політ українського космонавта Л. Каденюка та поділились своїми враженнями від побаченого. А потім обговорили цікаві та неймовірні факти про космос, зірки та життя космонавтів у космосі.

Класний керівник 4-Б класу: Оксана Сірякова