Гігієна навчальної праці

Гігієнічні вимоги та правила до освітнього процесу є науково обґрунтованими заходами, яких потрібно дотримуватися протягом усього періоду навчання.

Саме тому, для учнів 7-Б класу в рамках тижня «Охорона праці» була проведена виховна справа на тему: «Гігієна навчальної праці». Метою справи було ознайомити учнів з основними правилами гігієни навчальної діяльності, виховувати відповідальність щодо обов’язків школяра. На виховній справі семикласники пригадали основні правила гігієни навчальної діяльності, тобто, як правильно тримати ручку або олівець, правильно розміщувати зошит або підручник на парті. При сидіння за партою або робочим столом треба займати правильну позу, стежити за правильним освітленням робочої поверхні, стола, постійно провітрювати приміщення класу або кімнату.

Під час перегляду презентації «Гігієна навчання та праці» ліцеїсти отримали багато змістовної та цікавої інформації.

Класний керівник 7-Б класу Р.Г. Одажіу