Гігієна навчальної праці

В рамках місячника з охорони праці та безпеки життєдіяльності з учнями 8-Б класу була проведена виховна справа на тему “Гігієна навчальної праці”. Метою заходу було підвищення рівня знань учнів про важливість дотримання правил гігієни під час виконання навчальних завдань та нагадування правильної організації робочого місця.

Під час виховної справи було розглянуто питання про правильне розташування робочого місця учня, влаштування стільця та столу, виконання роботи в комфортних умовах для зору та слуху. Також учні повторили те, як правильно організувати робочий процес, щоб уникнути перевантаження очей та спини.

Під час виховної справи учні з’ясували, як відбувається процес утворення мікробів на руках, які наслідки можуть виникнути внаслідок порушення гігієни під час роботи з комп’ютером, як дотримуватися правил гігієни на робочому місці.

Після проведення виховної справи було проведено опитування учнів, яке дозволило оцінити ефективність заходу. Більшість учнів висловили задоволення від проведеного заходу, зазначивши, що дізналися багато корисної інформації про те, як дбати про своє здоров’я під час навчання.

Таким чином, проведена виховна справа допомогла підвищити рівень знань учнів про важливість дотримання правил гігієни під час навчальної праці.

Класний керівник                                                               Блейбер С.О.