Гігієна навчальної праці

Про гігієну навчальної праці вели бесіду учні 8-А класу в рамках Тижня охорони праці. Школярі обговорили основні правила гігієни навчальної діяльності, зокрема сидіння за партою або за робочим столом, правильне освітлення робочої поверхні, обов’язкове провітрювання тощо.

Після цього восьмикласники виконали спеціальну вправу «Лебеді» та гімнастику для очей, які також дотичні до обговорюваної теми.

Пам’ятаймо, що гігієнічні вимоги та правила освітнього процесу є науково обґрунтованими заходами, яких потрібно дотримуватися протягом усього періоду навчання. Раціональні режими праці та відпочинку школяра, розклад уроків і виконання домашніх завдань – головні складники роботи в школі. Освітній процес повинен забезпечувати належні умови для збереження і зміцнення здоров’я дітей і підлітків.

Пресцентр 8-А класу