Що означає безпека?

Одним з основних завдань збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу є формування у дітей культури безпечної поведінки.

З метою виховання у школярів базового поняття основ безпечного середовища, яке містить у собі знання з правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту в цілому, засвоєння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, в рамках місячника з охорони   праці та безпеки життєдіяльності  в 1-Б класі проведено виховну справу «Що означає безпека». Першокласники побували у класі безпеки, який розділений на кілька навчальних зон.  Зони обладнані  муляжами вибухонебезпечних предметів та інвентарем для домедичної допомоги, пожежної безпеки та спецодягом. Діти повторили правила особистої безпеки, здорового способу життя, правила пожежної, мінної безпеки, ознайомились з правилами надання домедичної допомоги, повторили  алгоритм правильних, свідомих дій в різних життєвих ситуаціях.

Класний керівник: Чебан І. І.