Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації.

В рамках проведення   Тижня «Охорони праці»  та  місячника безпеки життєдіяльності   у 2-Б класі Новоселицького ліцею №1  було проведено виховну справу «З чого починається безпека». Метою  було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, популяризації  основних правил безпеки життєдіяльності, надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій.

Учні переглянули   відео «Обережно: небезпека!»,  розглянули поради та алгоритм дій при надзвичайних ситуаціях. Також провели екскурсію в  клас  безпеки,  де ознайомилися з  різними  локаціями :  протипожежної безпеки ,  загрозі радіаційної небезпеки, хімічної  небезпеки. Значна увага була приділена інформації по уникненню уражень вибухонебезпечними предметами та мінній  безпеці.

Учні повторили та закріпили   правила   безпечної поведінки  в різних  ситуаціях.

Класний  керівник  2- Б класу: Людмила Кодряну