Школа – територія безпеки

Найцініше в нашому житті – це діти. Життя , здоров‘я і безпека учнів молодших класів повністю залежать від оточуючих їх дорослих і ми прекрасно розуміємо що вони, сама незахищена та вразлива частина нашого населення. Тому дуже важливо сформувати у дітей поняття «небезпека-безпека», що дозволяють їм визначити статус ситуації в різних сферах життя і діяти в ній.
Одним з основних завдань збереження життя і здоров’я учнів є формування у дітей культури безпечної поведінки.
З метою виховання у школярів поняття основ безпечного середовища, яке містить у собі знання з правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту , засвоєння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру учні 3-Б класу відвідали клас безпеки, створеному у ліцеї . Учні були ознайомлені з інформацією ,що розміщена в таких зонах:
зона перегляду відеоуроків та презентацій;
зона пожежної безпеки (для вивчення правил пожежної безпеки, алгоритму дій при пожежі, вивчення основ користування вогнегасниками та іншими первинними засобами пожежогасіння;
зона мінної безпеки (для вивчення правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів);
зона безпеки життєдіяльності (для вивчення правил безпечної поведінки у різних сферах життя, у тому числі алгоритми дій у разі надзвичайних ситуацій різного характеру);
зона домедичної допомоги (для проведення занять та тренінгів з надання першої домедичної допомоги при травмах різного характеру та опіках, у тому числі зупинка кровотечі, проведення серцево-легеневої реанімації тощо);
зона психологічного розвантаження (для роботи з психологами, виконання творчих завдань, проведення бесід тощо);
ігрова зона (для дітей молодшої вікової категорії для проведення тематичних рухливих ігор та вправ).
Захід пройшов цікаво,плідно,діти взнали багато нового і повчального.

Класний керівник Гуцуляк В.В.