Охорона праці – запорука життя

Немає нічого ціннішого за людське здоров’я і життя. А у наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці як для  дітей, так і дорослих. Охорона праці – це ряд заходів санітарно-гігієнічної, соціально-економічної, профілактичної спрямованості. Основним завданням охорони праці є гарантія безпеки та дотримання норм і меж допустимого ризику.

З метою забезпечення організації належного рівня цивільного захисту учасників освітнього процесу, учні 9-Б класу Новоселицького ліцею №1 взяли участь у тижні охорони праці, де ще раз обговорили правила протипожежної безпеки, поведінку при виявлені незнайомих предметів, епідемії, стихійних лихах, при ризиках травмування.

Усі разом дев’ятикласники розробили міні пам’ятку «Як вберегти себе».

Класний керівник  Г.І. Бабій