«ЗАВЖДИ НА ВАРТІ»

В рамках проведення «Тижня охорони праці» учні 6-х класів відвідали 11 державну пожежно-рятувальну частину Управління ДСНС України у Чернівецькій області. Екскурсія мала на меті  познайомити учнів з пожежною частиною міста, професіями людей, які працюють у ній. Поглибити знання про безпеку в повсякденному житті. Учні разом з інспектором ДСНС, капітаном Оленою Точоною закріпили  правила пожежної безпеки, розширили уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Начальник караулу ДСНС, капітан Костянтин Гончарюк розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. А також  звернув увагу учнів на  причини  виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі. Надзвичайники зробили акцент  на небезпеку виявлення вибухонебезпечних чи невідомих предметів, пояснивши, що торкатися незнайомих предметів небезпечно для життя, оскільки вони можуть містити вибухові речовини. Найбільшу цікавість викликало пожежно-рятувальне обладнання, спорядження, яке учні із задоволенням приміряли й техніка.

Дякуємо співробітникам пожежної частини, відповідальним та безстрашним професіоналам, за пізнавальну екскурсію та за їх самовіддану працю!

Людмила Лютик, Нонна Бальон,

класні керівники 6-х класів