«Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф»

Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф щорічно відзначається 26 квітня. Це дата, коли в 1986 році стався катастрофічний вибух на Чорнобильській АЕС. У цей день ми вшановуємо пам’ять тих, хто постраждав від радіаційної небезпеки, а також нагадуємо собі про необхідність дотримуватися правил безпеки та використовувати енергетичні ресурси з обережністю.

Виховна справа на тему «Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф» була корисною для учнів 8 Б класу, оскільки на цьому етапі освіти діти мають вже базові знання про атомну енергію та її ризики. За допомогою фактів, відео учні дізналися більше про те, які наслідки має радіаційна небезпека, які країни мають атомні електростанції та як вони забезпечують безпеку відповідно до міжнародних стандартів.

Така виховна справа допомогла учням розвинути свідоме ставлення до використання атомної енергії та зрозуміти, як важливо дотримуватися правил безпеки не тільки на АЕС, але і у повсякденному житті. Вона також сприяє формуванню вмінь аналізувати та оцінювати ризики та небезпеки, а також розвиває критичне мислення та вміння приймати відповідальні рішення.

Класний керівник                                                  Блейбер С.О.