Всесвітній день Матері-Землі

Наша планета – наш дім. Земля дарує нам життя, оберігає його розквіт та захищає своїх дітей від зовнішніх загроз.

22-го квітня відзначається Міжнародний день Матері-Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Учні 1-А класу не залишилися осторонь.  На виховній справі «Всесвітній день Матері-Землі» діти,  переглянувши відеоролик «Занедужала Земля… Збережемо нашу планету РАЗОМ!», розширили свої знання про природу та екологічні проблеми довкілля, зрозуміли необхідність захисту навколишнього середовища, дотримання правил поведінки у природі та виготовили аплікацію «Щаслива Земля».

Наше майбуття в руках кожного з нас. Саме тому,  давайте любити цей світ, разом берегти природу, захищати незалежність нашої Батьківщини задля здорового розвитку рідної планети.

Класний керівник: Горбатюк Г.О.