Ми за безпеку та довге життя!

В Новоселицькому ліцеї №1 триває місячник з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Учні 5-В класу разом з класним керівником Яною Дисар присвятили цей тиждень безпечному довкіллю та провели виховну справу «Твоя безпека – це твоя уважність» у форматі екскурсійного туру «Безпечна домівка». На захід запросили і вчителя з основ здоров’я Росину Одажіу. Метою заходу було ознайомити п’ятикласників із правилами користування газовими приладами, електроприладами, водогоном, тепловими мережами; відпрацювати порядок дій у разі потрапляння в небезпечну ситуацію; розвивати навички безпечного користування побутовими приладами й комунікаційними мережами; виховувати спостережливість та уважність. Об’єднавшись у 4 групи: «електрика», «газ», «вода» і «хімія» діти розглядали різноманітні ситуації та складали правила безпечної поведінки. Під час спілкування учні з’ясували, що порушення правил користування електричними приладами призводить до ураження електричним струмом або до пожежі, витікання газу може спричинити вибух або отруєння, а перед тим як користуватися препаратами побутової хімії, необхідно уважно прочитати інструкцію і застереження щоб запобігти хімічному отруєнню. По завершені виховної справи учні випустили стінгазету, яка буде нагадувати їм про дотримання правил безпеки в школі та вдома.

Яна Дисар, класний керівник 5-В класу