“Хліб – усьому голова”

З давніх-давен ведеться в Україні, що хліб у хаті – то багатство, сіль –то гостинність і щирість. Нашу Вітчизну називають хлібним краєм. Для українського народу хліб був не просто стравою – це була основа його життя і найдорожча святиня. В усі часи хліб берегли. Він з людиною від народження і до глибокої старості.

“Хліб – усьому голова” – тема години спілкування, проведеної в  2 – А класі.

Мета заходу:  прищеплювати  учням бережливе ставлення до хліба, ознайомити  дітей із шляхом надходження хліба на стіл, поглибити знання про звичаї українського народу, пов’язані із хлібом, вчити цінувати хліб та працю хлібороба.

Діти мандрували дорогою до хліба. Вони ознайомилися з нелегкою працею хлібороба, довгим шляхом хліба від зернини до короваю, дізналися про те, що хліб для нас святий, бо наш народ пережив Голодомор.

Школярі розповідали вірші, прислів’я, приказки про хліб, розгадували загадки, розповіли про правила поводження з хлібом.

Хай буде хліб, хай буде мир, хай буде щасливе, здорове життя народу нашої країни – побажання кожного другокласника.

Класний керівник:  Горбатюк Г.О.