“Безпечність на дорогах”

В рамках тижня «Безпека дорожнього руху», що проводиться в Новоселицькому ліцеї №1, учні 6-В класу разом з класним керівником Яною Дисар обговорили важливу та актуальну тему – обов’язки й права пішоходів та правила дорожнього руху України. Виховна бесіда відбулася в кабінеті безпеки, де учні мали змогу переглянути відеоматеріал стосовно теми, обговорити ситуації, які можуть трапитися на дорозі. Шестикласники також ознайомилися з медичними засобами, які використовують при наданні першої допомоги. По закінченню цікавої та змістовної бесіди учні зробили для себе висновок, що дотримання правил дорожнього руху дуже важливо для збереження життя, а саме, щоб забезпечити свою власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів.

Яна Дисар, класний керівник 6-В класу