«Це повинні знати всі. Правила дорожнього руху України»

Ми живемо у місті (селі), тому щодня, перебуваємо в ролі учасника дорожнього руху. Переходимо дорогу – ми пішоходи, рухаємося міським транспортом – пасажири, а якщо маємо власний транспорт, то час від часу стаємо водіями. Для виконання цих ролей ми повинні знати правила дорожнього руху, та засоби його регулювання. Тому, з метою закріпити та поглибити знання дітей з правил дорожнього руху; виховувати повагу до встановлених правил; розширити поняття про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах; формувати звичку не порушувати ПДР, виховувати дисциплінованість пішохода, повагу і дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя, 8 листопада у кабінеті безпеки відбулась виховна справа  з колективом 6-А класу під назвою «Обов’язки й права пішоходів. Правила дорожнього руху України». Діти повторили основні правила дорожнього руху, переглянули відеоролик  з правами та обов’язками пішоходів,  обговорили як повинні себе вести на дорозі всі учасники дорожнього руху, щоб запобігти дорожньо-транспортним пригодам.

Учні дійшли висновку: щоб зберегти життя та уникнути неприємних ситуацій на дорозі, треба знати правила дорожнього руху та бути надто уважними.

Наталія Підлісна класний керівник 6-А класу