Обговорили правила дорожнього руху за круглим столом

07 листопада 2023 року в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в 9-А класі було проведено круглий стіл «Обов’язки і права пасажирів. Правила дорожнього руху України».

Засідання круглого столу розпочала Житарюк Уляна Василівна, класний керівник 9-А класу. Вона поінформувала присутніх про дорожньо-транспортні пригоди в області, у яких потерпіли неповнолітні, статистику порушень ПДР та участі дітей в ДТП, проаналізувала причини, що призвели до травматизму та загибелі дітей.

До обговорення долучилися й учні, які виступали в ролі водіїв, пасажирів та велосипедистів.

При перегляді відео були обговорені приклади порушень ПДР, чому в Україні загалом низька культура поведінки на дорозі.

Сподіваємося, що після проведення круглого столу учні стануть більш свідомими щодо своєї поведінки на дорозі.

Пресцентр 9-А класу