«Обов’язки і права пішоходів».

Життя людини має дуже велику цінність. За статистикою, половина трагічних випадків на дорозі, на дозвіллі відбувається за участі дітей. І це  страшний показник. А головна причина всіх бід – це необережність, незнання елементарних правил безпеки.

У рамках проведення тижня «Безпеки дорожнього руху», з метою обґрунтування важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки, задля збереження життя та здоров’я  школярів у 6– Б класі була проведена виховна справа «Обов’язки і права пішоходів». Діти, переглянувши навчальний відеоролик «Правила дорожнього руху», усвідомили, що пішохід зобов’язаний дотримуватись правил дорожнього руху на рівні з іншими його учасниками та пам’ятати, що порушення ним правил дорожнього руху є адміністративним правопорушенням та тягне за собою передбачену законом відповідальність. Шестикласники повторили правила поводження на дорозі  і зрозуміли, що їхня безпека в їхніх руках.

Класний  керівник                          В.О. Гушила