Світлішає на світі, коли радіють діти!

20 листопада в 1-Б класі Новоселицького ліцею №1 відбулась інформаційна хвилинка присвячена Всесвітньому дню дитини. Учні ознайомились з історією виникнення свята, почули про важливий документ Конвенцію ООН «Про права дитини» та про дитячий фонд ООН – UNISEF, який наразі допомагає дітям під час війни. Разом з вчителем діти оформили у шкільному коридорі фотозону, біля якої сфотографувались. А потім помандрували в уявну Країну мрій, де розповідали про свої мрії та бажання.

Школярі пограли в гру «Спіймай правило», під час якої слухали права учнів і плескали в долоні, якщо  таке право для дітей існує.

Сьогодні, ні для кого не секрет, найзаповітніше бажання всіх діток – це перемога у війні і життя під мирним небом України!

Класний керівник 1-Б класу:  Оксана Сірякова