«25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок»

Щороку з 25 листопада по 10 грудня  в нашій державі проходить акція «16 днів дій проти гендерного насильства». 17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.
Ця дата була обрана в пам’ять про сестер Мірабал – політичних активісток, що в 1960 році були вбиті за наказом домініканського диктатора Рафаеля Трухільо. Цей день також став символом світового визнання проблеми гендерного насилля.
Саме тому для учнів 8-Б класу було проведено виховну справу на тему: «25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок». Діти переглянули презентацію, в групах обговорили ситуації, які можуть виникнути. Кожна група презентувала у вигляді малюнку своє бачення даної проблеми і агітувала проти насилля жінок.

Діти усвідомили і зробили висновок, що насилля проти жінки – це не міф, а реальна проблема, від якої навіть сьогодні, у XXI сторіччі, потерпають українські жінки.

Класний керівник 8-Б класу: Р.Г. Одажіу