Дякую тобі, за твою дружбу!

Віддані та щирі, грайливі та непосидючі, вірні наші чотирилапі улюбленці! Про тварин завжди хочеться говорити з ніжністю, бо любові, співчуттю, милосердю людина вчиться з дитинства.

Учні 2-А класу на годині спілкування «Дякую тобі, за твою дружбу!», присвяченій Всесвітньому дню домашніх тварин, підготували фотовиставку своїх домашніх улюбленців, про яких дбають щодня;  із задоволенням розповідали  про характер та звички  чотирилапих друзів; пройнялися почуттям відповідальності за приручених тваринок, розумінням цінності та недоторканності іншого життя.

Другокласники вітають своїх чотирилапих з Днем домашніх тварин, який святкуємо 30 листопада, та нагадують кожному про відповідальність за тих тваринок, які щодня дарують своїм господарям ласку, тепло та гармонію і для багатьох стали дійсно незамінними членами сім’ї.

Любіть і дбайте про своїх пухнастиків. Пам’ятайте, ми відповідальні за тих, кого приручили!

Класний керівник: Горбатюк Г.О.