У дорослому житті списати не вийде…

Доброчесність – дуже серйозна тема! Від нашої доброчесності у житті дуже багато залежить. Головними рисами кожного фахівця  має бути доброчесність і відповідальність. Адже усім хочеться мати справу із хорошим лікарем, гарним учителем, хорошим водієм… А це мають бути люди, які вчилися старанно, добросовісно і стали професіоналами своєї справи. І про це треба говорити з дітьми з раннього віку.

З метою ознайомити учнів із поняттями «доброчесність», «інтелектуальна власність», «крадіжка інтелектуальної власності»; за допомогою життєвих ситуацій пояснити, що вважається недоброчесною поведінкою у школі, обговорити наслідки (не)доброчесної поведінки; звернути увагу на можливі наслідки дотримання чи не дотримання принципів доброчесності, розробити правила чесної поведінки учнів класу у 6-Б класі відбулася інформаційна година “Що таке доброчесність”. Шестикласники переглянули досить цікавий і повчальний відеоролик ”У дорослому житті списати не вийде” із підзаголовком “Від твоїх знань залежить чиєсь життя”. Історія, показана у фільмі, справді схвилювала дітей. Вони поділилися своїми враженнями, життєвими випадками.

Як висновок — академічна доброчесність, чесне здобуття освіти є ключем до успіху.

Класний керівник                       Валентина Гушила