В 2-Б класі пройшов виховний захід «Обережно! Незнайомець!». Мета заходу вчити дітей бути обережними під час спілкування з незнайомцями, привчати критично оцінювати намагання незнайомих осіб вступити в контакт, якими б привабливими вони не здавалися; закріплювати знання, вміння та навички, сформовані переконання, які потрібні кожній людині для збереження життя та здоров’я; закріпити в пам’яті номери телефонів екстрених служб «102», «103»; виховувати впевненість у поведінці, обачність, уважність, спостережливість, винахідливість  та пильність.

Другокласники переглянули відео « Обережно, незнайомці!», повторили правила особистої безпеки при зустрічі з незнайомими людьми у ліфті, під’їзді, на вулиці за відсутності дорослих; що потрібно робити, якщо хтось із сторонніх намагається проникнути в житло; як поводитися в різних місцях,  коли заблукав. Спільно з соціальним педагогом Кочервей К. В. діти переглянули та обговорили відеоролик « Що таке торгівля людьми». З’ясували причини торгівлі людьми,  дізналися про суть торгівлі людьми, ознайомилися з різними формами торгівлі людьми. Школярі охоче брали участь в обговоренні різноманітних небезпечних ситуацій, які можуть виникнути при зустрічі з незнайомцями.

Класний керівник Чебан Ірина