У рамках просвітником роботи психологічної служби школи  учні  8-Б  класу переглянули навчальний фільм «Станція призначення-життя», у якому  зусібіч розглядається проблема торгівлі людьми  та її складники, починаючи від вербування і закінчуючи різними формами експлуатації. Учні дізналися також про правила легального перебування за кордоном з метою навчання, відпочинку чи працевлаштування. Після перегляду фільму відбулося його обговорення  за заздалегідь обумовленим планом з працівниками психологічної служби. Учні висловили свої думки щодо причин потрапляння людей в тенета сучасного рабства, дієвих методів запобігання цим злочинам  та навели приклади відповідальної поведінки для запобігання торгівлі людьми.