Вітаємо! Володарем І місця в обласному турі Всеукраїнського конкурсу Вчитель року – 2024»  в номінації «Географія» став Сергій Власов, вчитель Новоселицького ліцею №1!

Праця вчителя – це постійне вдосконалення його особистості, пошук нових ідей, методів, прийомів під час проведення уроків та позакласних заходів. Основне – любов і повага учнів. Саме за допомогою такого конкурсу як «Учитель року» педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію – «сіяти розумне, добре, вічне». В обласному турі Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року – 2024” Новоселицький ліцей №1 в номінації “Географія” представляв  креативний та творчий вчитель Власов Сергій Анатолійович. Проходячи всі етапи конкурсу, показав свою педагогічну майстерність, професійні уміння і творчі здобутки. Напруженими були конкурсні дні, адже випробування проходили як в дистанційному форматі, так і очному.   Сергій Анатолійович виступив гідно,  здобув почесне І місце. Адміністрація Новоселицького ліцею №1, педагогічний колектив, учні та батьки щиро вітають з перемогою! Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді. Нехай кожен день приносить  радість і задоволення від зробленого, а  щирість і талант знаходять відгук у серцях  вихованців. Бажаємо талановитому вчителю здобути нових педагогічних злетів у Всеукраїнському турі конкурсу!