Щоб відволікти людей від комп’ютерів і інтернету хоча б на один день,  в останню неділю січня святкують Міжнародний день без інтернету.  Такі дні необхідні,  щоб нагадати дітям, що є реальне життя, прогулянки, захоплення і реальне спілкування наживо. Учні 3-А класу вирішили цього дня вчитися мистецтву розповідати історії або сторітелінгу. Саме це допомагає нам обмінюватися інформацією, будувати довірливі стосунки, запам’ятовувати складну інформацію. Грати в настільні ігри, адже багато настільних ігор розвивають пам’ять, увагу, спостережливість та логічне мислення.    Гуляти на свіжому повітрі, адже  своєю чергою користь прогулянки на свіжому повітрі сприяє загартовуванню організму та підвищенню імунітету. Поліпшення настрою та самопочуття. Прогулянка на свіжому повітрі допомагає заспокоїти емоції та сприяє утворенню позитивних думок. А це особливо важливо у цей нелегкий час.

Класний керівник: Ельвіра Куті